Image
در این مقاله به بررسی موقعیت شغلی و میزان درآمد برنامه نویسی فرانت اند و مسیری که یک فرانت‌ اند دولوپر طی می‌کند پرداختیم. اگر به برنامه نویسی سمت کاربر علاقمندید این مقاله را از دست ندهید.
Image
طراحی تجربه کاربری ( User Experience ) بخشی از فرآیند طراحی است. اگرچه بر روی کلیه مشاغل، خدمات و محصولات تمرکز دارد، اما در اینجا منحصرا به نرم افزار های موبایلی و وبسایت ها  و فضای دیجیتال می پردازیم.  تجربه کاربری شامل طراحی و برنامه ریزی برای یک ایحاد یا بهبود تجربه است که به فرآیند گردش کاربران در سایت یا اپ (یا هر نوع بستر تکنولوژی دیگری) می پردازد.
Image
جاوااسکریپت یکی از زبان‌های اصلی برنامه نویسی مورد نیاز برای ورود به دنیای وب است. به‌خصوص که امروزه جاوااسکریپت گسترش و پیشرفت بسیار زیادی داشته و با فریمورک‌های قدرتمندی همچون انگولار، ری‌اکت، vue، Node و ... دراکثر پروژه‌ها مورد استفاده قرار میگیرد.
Image
قدرت رنگ‌ها را نباید دست‌کم گرفت، استفاده درست و خلاقانه از رنگ‌ها میتواند بسیار تاثیر گذار باشد و حتی میتواند مخاطب را مدت بیشتری در وبسایت شما نگه دارد! و در عین حال انتخاب رنگ‌های نادرست میتواند فاجعه‌آمیز باشد. این شما و 7 نکته در زمینه رنگ های ممنوعه در طراحی وب.