همه چیز درباره F5 BIG-IP LTM (Local Traffic Manager)

یک فرصت استثنایی برای علاقمندان به F5 BIG-IP LTM ایجاد کرده‌ایم.

استاد مسعود کیمیایی از اساتید با تجربه و کاربلد موسسه ارژنگ این راه جذاب و پرچالش را قدم به قدم بررسی کرده و تمامی سوالات‌تان را پاسخ می‌دهند.

وبینار از Helpdesk تا Network Administrator

چطور بدون داشتن هیچ دانش اولیه‌ای، متخصص شبکه شویم؟
یک فرصت استثنایی برای علاقمندان به شبکه ایجاد کرده‌ایم.

اینکه چطور می‌توانید بدون هیچ دانش اولیه‌ای از شبکه، ابتدا به Help Desk و سپس به Network Administrator تبدیل شوید، موضوعی است که در این وبینار بررسی خواهیم کرد.

استاد محمد صمیمی از اساتید با تجربه و کاربلد موسسه ارژنگ این راه جذاب و پرچالش را قدم به قدم بررسی کرده و تمامی سوالات‌تان را پاسخ می‌دهند.

همه چیز درباره Cloud Computing

 استاد علی محمودی، یکی از مدرسین موسسه آموزش عالی ارژنگ  و متخصصین حوزه شبکه ، در روز شنبه ۱۵ مهر ماه ، از ساعت ۱۸ الی ۱۹، به عنوان سخنران وبیناری در این موسسه با موضوع Cloud Computing حاضر خواهند شد. این وبینار به تفصیل به بررسی موضوعاتی ارتباط دارد که در زمینه محاسبات ابری و نقش آن در عصر حاضر و آینده مورد توجه قرار گرفته‌اند.

همه چیز درباره Cisco IP Network Engineer

آموزشگاه ارژنگ و استاد مسعود شیردل با افتخار  وبینار "چرا دوره‌های سیسکو؟" و "تفاوت بین SYSAdmin و NETAdmin" را برگزار می‌کنند. در این وبینار، شرکت‌کنندگان فرصت خواهند داشت تا با دلایل و اهمیت دوره‌های سیسکو آشنا شوند و تفاوت‌های کلیدی بین دو نقش SYSAdmin و NETAdmin را در محیط شبکه‌های کامپیوتری را متوجه شوند .

پس از این دو بخش مهم، وبینار به بررسی جزئیات دوره‌های شبکه سیسکو (Zero-to-Hero) می‌پردازد. 

همه چیز درباره CCNP Enterprise

در این وبینار درباره تغییرات دوره و آزمون های جدید CCNP Enterprise بحث خواهیم کرد همچنین سبک جدید آزمون های سیسکو رو بررسی میکنیم و درباره فرصت های شغلی داخل و خارج ایران این رشته صبحت خواهیم کرد .

  •  دوره و آزمون های CCNP Enterprise v1.1 چگونه برگزار می‌شود؟
  •  چرا سیسکو سبک آزمون هایش را تغییر داد؟
  •  از چه زمانی آزمون های جدید برگزار خواهد شد؟
  •  بازار کار این رشته چگونه است؟
  •  چه کسانی می‌توانند در این دوره شرکت کنند؟
  •  چگونه پس از گذراندن دوره جذب بازارهای جهانی شویم؟
  • با سرفصل های دوره ها آشنا شویم!