سرراست‌ترین راه رسیدن به هدف با ارژنگ

قدم‌به‌قدم در مسیر موفقیت

با تکیه بر تجربه چندین ساله‌مان و با کمک اساتید مجرب، بهترین مسیر را برای آموزش در حوزه شبکه، امنیت، مجازی‌سازی و مباحث متنوع فناوری اطلاعات طراحی کرده‌ایم. در هر کجای این مسیر که باشید، همراه شما خواهیم بود.

تقویم دوره ها
درباره موسسه آموزش عالی ارژنگ بیشتر بدانیم

موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ از سال ۱۳۸۳ با هدف ارائه خدمات آموزشی درحوزه آی‌تی فعالیت خود را آغاز کرد. اساتید حرفه‌ای، مدارک معتبر، تجهیزات استاندارد و آموزش مجازی از اصلی‌ترین ویژگی‌های موسسه ارژنگ هستند

تیم فنی و آموزشی ارژنگ همواره در تلاش‌اند تا بهترین دوره‌های فناوری اطلاعات را با متدهای پیشرفته و بین‌المللی در ایران به صورت آنلاین و حضوری برگزار کنند. در انتهای هر دوره علاقمندان می‌توانند در کنار مدرک معتبر وزارت علوم و تحقیقات، در آزمون‌های بین‌المللی نیز شرکت کرده و گواهینامه رسمی موسسات را دریافت کنند. با توجه به اینکه هر دوره سرفصل‌های بین‌المللی را پوشش می‌دهد، دانشجویان به راحتی می‌توانند نمره قبولی در آزمون‌های رسمی کسب کنند. موسسه ارژنگ در هر قدم از مسیر آموزش و موفقیت همراه شماست.

رودمپ‌های تخصصی و بسیار کاربردی برایتان طراحی کرده‌ایم.

اولین قدم را به درستی در مسیر اهداف‌تان بردارید

با سال‌ها تجربه در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع در زمینه فناوری اطلاعات، با کمک اساتید و فعالان هر شاخه تخصصی رودمپی را برای نتیجه‌گیری بهتر از فرآیند آموزش طراحی کرده‌ایم. در هر حوزه تخصصی شما می‌توانید از دوره‌های مبتدی شروع کرده، دوره‌های متوسط را پشت‌سر بگذارید و در نهایت به عنوان یک متخصص حرفه‌ای مشغول به کار شوید.
با کلیک روی گزینه "مشاهده اطلاعات بیشتر دوره‌ها" رودمپ اختصاصی هر حرفه‌ را مشاهده کنید.

چرا ارژنگ ؟

ویژگی های دوره های ارژنگ

موسسه ارژنگ سال‌هاست که دوره‌های تخصصی شبکه و IT را تحت‌نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می‌کند. پس از اتمام هر دوره دانشجویان می‌توانند مدرک معتبر وزارت علوم را دریافت کنند. همه مهارت‌آموزان می‌توانند به صورت حضوری یا آنلاین در کلاس‌ها شرکت کرده و پیش از ثبت‌نام با دریافت مشاوره تخصصی، بهترین تصمیم را برای آینده‌شان بگیرند. موسسه ارژنگ افتخار همکاری با اساتید بسیار مجرب و متخصص با سال‌ها سابقه تدریس در زمینه‌های مختلف را دارد. بی‌شک گلچینی از بهترین‌های ایران را برای دانشجویان عزیز گرد هم آورده‌ایم.

10000+ نفر دانشجو فارغ التحصیل
50+ دوره تخصصی ارژنگ
20+ سال سابقه فعالیت
100+ نفر اساتید متخصص
درباره دوره‌های نوجوانان موسسه ارژنگ

دوره‌های ویژه نوجوانان ارژنگ

دوره‌های ویژه نوجوانان در حوزه آی‌تی یک فرصت عالی برای آموزش مهارت‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و تکنولوژی های جدید به نوجوانان است. امروزه، دنیای ما به شدت به فناوری وابسته بوده و اکثر نوجوانان با استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی و اینترنت زندگی روزمره خود را می‌گذرانند. بنابراین، کسب مهارت‌های لازم برای بهره‌برداری از این فناوری‌ها و درک نحوه کارکرد آنها امری ضروری است. دوره‌های آموزشی در حوزه آی‌تی , محیطی را فراهم می‌کنند تا نوجوانان تخیل خلاقانه خود را تقویت کرده و نوآوری‌های جدیدی را در زمینه فناوری ایجاد کنند. آنها با یادگرفتن مهارت‌های لازم، قادر خواهند بود به مسائل و چالش‌های روزمره به صورت خلاقانه و هوشمندانه راه‌حل‌هایی ارائه دهند. در موسسه ارژنگ همواره تلاش می‌کنیم کاربردی‌ترین و باکیفیت‌ترین دوره‌های فناوری را برای آموزش نوجوانان به تقویم دوره‌ها اضافه کنیم.

سوالات متداول

در این بخش می توانید پاسخ بسیاری از پرسش‌های متداول‌تان درباره رودمپ‌های تخصصی ارژنگ را بیابید

در این بخش می توانید پاسخ بسیاری از پرسش های متداول خود درباره کمپین را بیابید

سوالات بیشتر

رودمپ‌های ارژنگ طبق چه استانداردهایی طراحی شده‌اند؟

از اساتید و متخصصین هر حوزه خواستیم نسبت به نیاز بازار کار و پروژه‌های بین‌المللی، بهترین نقشه راه را برای دانشجویان طراحی کنند.

رودمپ‌ها برای افراد مبتدی هم کاربرد دارد؟

رودمپ‌های ارژنگ از صفر تا صد هر حوزه آموزشی را شامل می‌شوند.

حتما باید طبق رودمپ، آموزش را شروع کنیم؟

عده‌ای از دانشجویان دوره‌های مبتدی را گذرانده‌اند. این افراد می‌توانند از میانه مسیر نیز در رودمپ‌های تخصصی ارژنگ قرار گرفته و تا رسیدن به هدف پیش بروند.

در انتهای مسیر چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان مسیر شما به عنوان یک متخصص حرفه‌ای در حوزه موردنظرتان می‌توانید مشغول به کار شوید.

مدارک داخلی ارائه شده توسط موسسه ارژنگ تحت نظارت کدام نهاد صادر می‌شوند؟

موسسه ارژنگ تنها موسسه ای است که در بخش آموزش دوره های تخصصی شبکه و IT زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت می‌کند؛ کلیه مدارک صادر شده از طرف موسسه نیز تحت اعتبار این وزارتخانه خواهد بود. شما می‌توانید با مراجعه به سایت وزارت علوم و مشاهده نام ارژنگ از اعتبار بالای مدارک صادر شده از جانب ما اطمینان حاصل فرمائید.

آیا برای ثبت‌نام حتما باید به صورت حضورری مراجعه کرد؟

خیر، شما دانشجویان گرامی می توانید از روش‌های زیر نسبت به ثبت ‌ام در هر یک از دوره‌ها اقدام فرمایید:
آنلاین از طریق سایت ارژنگ
تماس تلفنی با شماره 41867-021
حضوری

سوالات بیشتر