واحد بین الملل

موسسه آموزش عالی ارژنگ جهت رفاه حال دانشجویان خود و برخورداری آنها از امکان سنجیدن دانش خود به صورت رسمی و دریافت مدرک معتبر بین المللی، با اخذ نمایندگی از موسسات معتبر بین المللی مانند LPI کانادا و ITpreneurs هلند و رایزنی با تست سنتر های ترکیه و مالزی و هماهنگی با تست سنتر های Prometric در سراسر دنیا ، این امکان را برای دانشجویان این موسسه و عموم دانشجویان علاقه مند به اخذ مدارک بین المللی فراهم کرده است .

ثبت نام آزمون های بین المللی

آزمون های موجود ارژنگ

موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ  امکان برگزاری دوره های رسمی و تهیه متریال رسمی این دوره ها را برای دانشجویان دارد . امتحانات این دوره ها به صورت انلاین یا کاغذی توسط PeopleCert در آموزشگاه ارژنگ برگزار می شود.

این موسسه امکان برگزاری باقی امتحاناتی که توسط شرکت های Prometric و VUE برگزار می شوند را دارد.

توجه: این امکان ( برگزاری کلیه آزمون ها ) برای عموم دانشجویان مهیاست ، لکن دانشجویان این موسسه از تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود.

موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ به عنوان نماینده رسمی LPI در ایران شناخته بوده است و تنها پارتنر (AAP(Approved Academic Partner این موسسه در ایران بود. پس از تحریم ایران توسط این شرکت، موسسه ارژنگ همچنان به صورت غیر مستقیم این آزمونها را داخل کشور برگزار می کند.

دانشجویان این موسسه ضمن برخورداری از متریال رسمی دوره ها و اساتید مورد تایید موسسه LPI می توانند پس از اتمام دوره در آزمون رسمی آن شرکت کرده و مدرک معتبر بین الملل دریافت کنند.

مجری برگزاری امتحانات مایکروسافت در دنیا شرکت Pearson VUEمی باشد ، این شرکت در ایران نمایندگی رسمی ندارد ولی آموزشگاه ارژنگ امکان هماهنگی و برگزاری امتحانات مایکروسافت را ، از طریق تست سنتر های خارج ایران دارا است و همچنین از سال 2017 امکان برگزاری آزمونهای مایکروسافت داخل کشور نیز مهیا شده است.

مجری برگزاری امتحانات سیسکو در دنیا شرکت VUE می باشد و طبق قوانین شرکت سیسکو(لینک های پایین همین صفحه) امکان اخذ امتحان از ملیت ایرانی مقدور نمی باشد. آموزشگاه ارژنگ امکان هماهنگی امتحانات سیسکو و باقی امتحانات شرکت VUE در کشور مالزی و ترکیه را دارد.