Image
مصطفی بنایی

مصطفی بنایی

مدرس دوره های شبکه و لینوکس
فیلدهای تخصصی
شبکه
لینوکس

به پروفایل استاد مصطفی بنایی خوش آمدید. شما در این بخش می توانید ضمن مشاهده روزمه استاد، ویدئوهای مربوط به نحوه تدریس وی را مشاهده نموده و به اطلاعاتی همچون مدارک کسب شده، گالری عکس و نیز نظرات دیگران دانشجویان دسترسی پیدا نمایید. این بخش به شما کمک خواهد نمود تا پیش از ثبت نام در دوره از پیش با استاد خود به خوبی آشنا شوید.

Aparat Video URL
Aparat Video URL
Aparat Video URL

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
تعداد کل نظرات: 25
کوشا کمال دانشجوی استاد در تاریخ 9 آذر 1401 نوشته:

سلام من دوره LPIC-1 را با ایشان گذروندم , یه جوری لینوکس و آموزش می دن که مطالب را هیچ وقت فراموش نخواهی کرد کاملا مفهومی و بر اساس منابع اصلی , مسلط و عالی .
من که پس از این دوره علاقه مند به محیط لینوکس شدم .
با آرزوی موفقیت های بیشتر برای استاد عزیز .

مرجان مسگرانی دانشجوی استاد در تاریخ 3 آذر 1401 نوشته:

سلام. من تا الان دو دوره A+ و LPIC-1 رو با استاد بنایی گذروندم.
با توجه به اینکه در حوزه تخصصی کارشون تدریس میکنند، تسلط بسیار بالایی روی مطالب دارند و از نقاط قوت تدریسشون این هست که بر اساس مراجع اصلی دوره پیش میرند و خیلی منسجم مطالب رو درس میدند و پرش ندارد بین مطالب که باعث تمرکز و یادگیری بهتر میشه، به همراه مثال های عملی و روزمره که تاثیر خیلی خوبی داره.
بنده که ترجیحم شرکت حضوری در کلاس هستش، اما با شرکت مجازی توی کلاس هاشون هم به همون اندازه استفاده بردم و به دوستانی که برای اولین بار قصد شرکت در دوره های مرتبط با comptia و lpic رو دارند، پیشنهاد میکنم با ایشون کلاس بردارند.

سیدرضامنصوریان (تایید نشده) در تاریخ 3 آذر 1401 نوشته:

سلام
من از دانشجو دوره ی lpic1 استاد بنایی بودم. بسیار عالی و قوی تدریس میکنند . منتظر شروع ثبت نام در lpic 2 هستم.ممنون از استادبنایی عزیز و موسسه ارژنگ

علی مزارعی دانشجوی استاد در تاریخ 3 آذر 1401 نوشته:

سلام
من دوره Lpic 1 رو با استاد بنایی گذروندم خیلی خیلی عالی و مسلط تدریس کردند و ایشون کاملا با سواد هستند و اینکه هرچند من بصورت مجازی کلاسهای ایشون رو شرکت میکردم اما به زیبایی هرچه تمام تر در برقراری ارتباط با دانشجو کاریزمای لازم رو توی بیان و رفتار داشتند...و این پارمترهایی که بیان کردم باعث میشد با میل بیشتری من سرکلاس حاضر بشم و یادگیری بالاتر بره... و کاملا منتظر Lpic2 هستم...

میلاد حسین پور دانشجوی استاد در تاریخ 3 آذر 1401 نوشته:

بنده دوره LPIC-1 رو باهاشون گذروندم. فوق العاده جوان پر انرژی و با انگیزه و البته با دانشی هستند و واقعا کل دوره، خسته یا پشیمان نشدم از انتخابم. آموخته هاشون هم بسیار بسیار در کارم تاثیرگذار بود و سطح علمیم واقعا ارتقا پیدا کرد. حوزه کاری بنده تحلیل و تست در حوزه نرم افزارهای بانکی هست، در کار آنقدر حرفه ای درگیر لینوکس نمیشم. اما کار کردن با سرور لینوکسی از الزامات کاریم بوده که با دوره LPIC-1 این توانایی رو پیدا کردم. این توضیح رو دادم که دلیل شرکت نکردن در دوره LPIC-2 رو بگم، که عدم رضایت نبوده، بلکه به نظرم برای رشته کاری من کاربردی نداره. براشون از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم.

سینا صادقی دانشجوی استاد در تاریخ 29 مرداد 1401 نوشته:

سلام . من فعلا فقط دوره لینوکس اسنشیالز رو با ایشون گذروندم که خیلی عالی بود.مطالب رو واضح و شفاف و با برنامه توضیح میدادن. تسلط بسیار بالایی بر مطالب داشتن و خیلی منظم و به موقع کلاس رو شروع میکردن.با این کلاس ترسم از صفحه سیاه ترمینال لینوکس ریخت. بیصبرانه منتظر شروع شدن دوره LPIC-1 ایشون هستم و قطعا دراون شرکت میکنم.با تشکر از ایشون و موسسه ارژنگ

فربد سلیمانی ر… دانشجوی استاد در تاریخ 15 مرداد 1401 نوشته:

سلام من از دانشجویان دوره ی A+ بودم
استاد فوق العاده ای هستند و مطالب رو به بهترین نحو ارائه کردند و با وجود اینکه من از کامپیوتر هیچ سررشته ای نداشتم تونستم نهایت استفاده رو از کلاس استاد بنایی ببرم و در آینده ای نزدیک هم علاقه دارم دوره ی LPIC رو با خودشون بگذرونم.
ممنون از موسسه ی خوب ارژنگ و همچنین استاد بنایی عزیز