همکاران و مشتریان

همکاران و مشتریان

موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ نماینده موسسه حرفه ای لینوکس (LPI)در ایران است. همچنین این موسسه در برگزاری دوره های مدیریت و استانداردهای خدمات IT از شرکت ITPreneurs هلند نمایندگی رسمی دارد. شرکت SMCE امارات نیز یکی دیگر از همکاران رسمی این موسسه می باشد که این موسسه نیز در زمینه دوره های مدیریت خدمات آی تی فعالیت می کند. کلیه آزمونهای رسمی بین المللی موسسه حرفه ای لینوکس و همچنین کلیه آزمونهای ITIL به صورت دوره ای در این موسسه برگزار می گردد و قبول شدگان مدارک رسمی بین المللی آنرا در کشور دریافت می کنند. همچنین این موسسه جهت اخذ آزمونهای بین المللی که در ایران امکان اخذ آن مقدور نیست با برخی از مراکز بین المللی برگزاری آزمون همکاری دارد و اخذ آزمون از هموطنان ایرانی را در کشورهای دیگر تسهیل می نماید.

طی سالهای متعدد فعالیت موسسه ارژنگ و مرکز آموزش رمیس، سازمانها و مشتریان حقیقی بسیاری از خدمات این موسسه بهره مند شده اند . بالغ بر 1000 مشتری سازمانی و بیش از 50 هزار دانشجوی غیرسازمانی فعال در حوزه های مختلف، طی این سالها از آموزشهای این موسسه بهره مند شده اند. برخی از مشتریان حقوقی و سازمانی این موسسه در لیست زیر دیده می شوند.

  • صنایع زیرساخت و مخابرات

    شرکت ارتباطات زیر ساخت ایران، شرکت مخابرات ایران، سازمان فناوری اطلاعات ایران، رایتل، همراه اول، ایرانسل، سونی اریکسون، نوکیا زیمنس، هواوی

  • بانکها و موسسات مالی

    بانک ملت، بانک ملی ،بانک پارسیان، بانک قوامین، بانک صادرات ایران، بانک دی، بانک سرمایه، بانک پاسارگاد

  • صنایع نفت

    شرکت ملی نفت ایران، شرکت اکتشافات نفت ایران، شرکت های پتروشیمی