کمپین تخفیف تابستانه

تصویر
کمپین تخفیف تابستانه

 

از 20% تا 100% تخفیف باورنکردنی در کمپین "تخفیف تابستانه" موسسه ارژنگ

17 خرداد لغایت 4 تیر ماه

اگر برای تابستان 1400 خودت برنامه ریزی کردی و قصد داری تا با شرکت در دوره های آموزشی تخصصی حرفه جدیدی رو شروع کنی و یا سطح دانش و مهارت خودت رو با هدف ارتقای شغلیت افزایش بدی، بهتره که با خبر باشی که تابستان 1400 با دیگر تابستان های ارژنگ فرق دارد. اما چرا؟ کافیه تا در ادامه نگاهی به تخفیف های هیجان انگیزی که در سه سطح دانشجویان جدید (20% تخفیف)، دانشجویان قدیم (30% تا 100% تخفیف) و دانشجویان معرفی شده (25% تخفیف) برات در نظر گرفتیم داشته باشی! فقط یادت نره حتما پیش از ثبت نام شرایط و قوانین این کدهای تخفیف و کمپین رو به دقت مطالعه کنی. راستی فراموش نکنید که تابستان 1400 آخرین فرصت شما برای شرکت در دوره های ارژنگ با این قیمت ها و تخفیف های باورنکردنیه! پس فرصت رو از دست نده و همین حالا دوره مدنظرتو رو انتخاب کن:

 

تقویم دوره ها

20% تخفیف !

{ ویژه دانشجویان جدید }

کلیه مخاطبین عزیزی که قصد دارند تا با شرکت در کمپین "تخفیف تابستانه" به جمع دانشجویان جدید ارژنگ بپیوندند از 20% تخفیف بدون محدودیت برخوردار خواهند شد. برای بهره مندی از این تخفیف کافیست تا به هنگام ثبت نام ضمن انتخاب گزینه "پرداخت آنلاین"، در صفحه انتخاب شیوه پرداخت شهریه از کد تخفیف summer1400 استفاده نمائید.

از 30% تا 100% تخفیف !!!

{ ویژه دانشجویان قدیمی ارژنگ }

به تمامی دانشجویان پیشین ارژنگ در این کمپین دو کد تخفیف 30% (ویژه دانشجو) و 25% (ویژه معرفی دانشجوی جدید) هدیه داده خواهد شد. شما دانشجویان پیشین ارژنگ می توانید تا با به اشتراک گذاشتن کد تخفیف معرفی خود با سایر دوستان و آشنایان، به ازای ثبت نام هر دانشجوی جدید با این کد به میزان 5% ارزش کد تخفیف پایه خود را تا حد 100% افزایش دهید.

25% تخفیف !!

{ ویژه دانشجویان معرفی شده }

کلیه دانشجویان جدیدی که با کد تخفیف معرف دانشجویان پیشین ارژنگ در کمپین "تخفیف تابستانه" شرکت می کنند از 25% تخفیف بدون محدودیت بهره مند خواهند شد. پس فرصت را از دست نداده و همین حالا با دوستان و آشنایان ارژنگی خود تماس بگیرید و از کد تخفیف معرف آن ها استفاده نمائید تا ضمن برخورداری از 25% تخفیف ویژه 5% نیز تخفیف آن ها را افزایش دهید.

قوانین و ضوابط کمپین "تخفیف تابستانه"

1- اطلاعات مربوط به کدهای تخفیف پایه (30%) و معرفی (25%) دانشجویان قدیمی همراه با جزئیات آن ها در بخش "تخفیف ها" پرتال دانشجویی قابل مشاهده خواهد بود.

2- توجه داشته باشید از آنجایی که کد تخفیف پایه دانشجویان قدیمی یکبار مصرف می باشد، لذا برای معرفی از دوستان و آشنایان خود تنها از کد تخفیف دوم که ویژه معرفی سایرین است استفاده نمائید.

3- تعداد دفعات استفاده از کد تخفیف ویژه  معرفی نامحدود می باشد اما کد تخفیف پایه نهایتا تا 100% افزایش خواهد یافت. تعداد دفعات استفاده از کد تخفیفی که به دوستان خود ارائه نمودید، پس از هر بار مصرف آن ها از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

4- مهلت استفاده از کلیه کدهای تخفیف تا پایان تاریخ کمپین خواهد بود.  

5- بنا به شرایط حاکم بر کمپین، امکان انصراف برای دانشجویانی که از طریق کد تخفیف معرف (25%) استفاده نموده اند وجود ندارد.