واحد بین الملل

 

موسسه آموزش عالی ارژنگ جهت رفاه حال دانشجویان خود و برخورداری آنها از امکان سنجیدن دانش خود به صورت رسمی و دریافت مدرک معتبر بین المللی، با اخذ نمایندگی از موسسات معتبر بین المللی مانند LPI کانادا و ITpreneurs هلند و رایزنی با تست سنتر های امارات و هماهنگی با تست سنتر های Prometric در سراسر دنیا ، این امکان را برای دانشجویان این موسسه و عموم دانشجویان علاقه مند به اخذ مدارک بین المللی فراهم کرده است .

 

امتحانات CISCO

مجری برگزاری امتحانات سیسکو در دنیا شرکت VUE می باشد و طبق قوانین شرکت سیسکو(لینک های پایین همین صفحه) امکان اخذ امتحان از ملیت ایرانی مقدور نمی باشد. آموزشگاه ارژنگ امکان هماهنگی امتحانات سیسکو و باقی امتحانات شرکت VUE در کشور امارات را دارد .

 

امتحانات Microsoft

مجری برگزاری امتحانات مایکروسافت در دنیا شرکت Prometric می باشد ، این شرکت در ایران نمایندگی رسمی ندارد ولی آموزشگاه ارژنگ امکان هماهنگی و برگزاری امتحانات مایکروسافت را ، از طریق تست سنتر های خارج ایران دارا است .

امتحانات LPI

موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ به عنوان نماینده رسمی LPI در ایران شناخته شده و تنها پارتنر AAP ( Approved Academic Partner ) این موسسه در ایران می باشد. دانشجویان این موسسه ضمن برخورداری از متریال رسمی دوره ها و اساتید مورد تایید موسسه LPI می توانند پس از اتمام دوره در آزمون رسمی آن شرکت کرده و مدرک معتبر بین الملل دریافت کنند.

امتحانات ITIL

موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ به عنوان نماینده رسمی ITpreneurs هلند در ایران امکان برگزاری دوره های رسمی و تهیه متریال رسمی این دوره ها را برای دانشجویان دارد . امتحانات این دوره ها به صورت انلاین یا کاغذی توسط PeopleCert در آموزشگاه ارژنگ برگزار می شود.

این موسسه امکان برگزاری باقی امتحاناتی که توسط شرکت های Prometric و VUE برگزار می شوند را دارد.

توجه: این امکان ( برگزاری کلیه آزمون ها ) برای عموم دانشجویان محیاست ، لکن دانشجویان این موسسه از تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود.

سایت LPI

سایت سیسکو

سایت مایکروسافت

سایت ITpreneurs

سایت VUE ( مجری امتحانات سیسکو ، جونیپر ، اچ پی و … )

سایت Prometric ( مجری امتحانات مایکروسافت و … )

چک کردن نمایندگی های موسسه LPI در ایران

مدارک سیسکو

مدارک مایکروسافت

قوانین و سوالات در مورد آزمون های مایکروسافت

قوانین و سوالات در مورد آزمون های سیسکو

قوانین آزمون های LPI

شرایط ثبت نام هر سری از آزمون ها
آزمون های سیسکو :
امتحانات سیسکو و کلیه امتحاناتی که VUE مجری برگزاری آنهاست ، همه روزه در امارات برگزار می شوند.
دانشجویان می بایست حداقل یک ماه قبل از تاریخ ترجیحی برای امتحان و قبل از تهیه بلیط ، اطلاعات مورد نیاز برای آزمون ( VUE ID ، CSCO ID ) را که شرایط ساخت این ای دی ها را برای دانشجویان شرح خواهیم داد ( قبل از هماهنگی با آموزشگاه ، اقدام به ساخت ای دی ننمایید ) برای ما ارسال نموده و مبلغ آزمون را به صورت دلار با آموزشگاه تسویه نمایند . سپس تاریخ مورد نظر شما برای آزمون توسط ما چک شده و در صورت خالی بودن تست سنتر آزمون شما Schedule خواهد شد .
این آزمون ها به صورت آنلاین ، تستی یک و چند گزینه ای به همراه سناریو عملی ( شبیه سازی محیط IOS ) برگزار می شود .
آزمون های مایکروسافت :
این موسسه توانایی برگزاری همه آزمون های مایکروسافت را همه روزه دارا است ، و دانشجویان می بایست حداقل ۱۰ روز قبل از تاریخ ترجیحی برای آزمون هماهنگی لازم را با آموزشگاه انجام داده و اطلاعات مورد نیاز ( MCP ID و ایمیل ) را که شرایط ساخت این ای دی ها را برای دانشجویان شرح خواهیم داد ( قبل از هماهنگی با آموزشگاه ، اقدام به ساخت ای دی ننمایید ) برای ما ارسال نموده و مبلغ آزمون را به صورت دلار با آموزشگاه تسویه نمایند.
این آزمون ها به صورت آنلاین و تستی یک و چند گزینه ای برگزار می شود .

 

آزمون های LPI :
برگزاری این آزمون ها به حد نصاب رسیدن تعداد دانشجویان بستگی دارد ( حداقل ۵ نفر )دانشجویان می بایست درخواست خود و اطلاعات مورد نیاز ( LPI ID که می بایست در سایت LPI ساخته شود ) را از طریق فرم ثبت نام آزمون برای ما ارسال کنند و پس از به حدنصاب رسیدن تعداد نفرات تاریخ آزمون با دانشجویان هماهنگ خواهد شد.
این آزمون به به صورت کاغذی و تستی یک و چند گزینه ای برگزار خواهد شد .

آزمون های ITIL :
دانشجویان متقاضی این آزمون ها می بایست حداقل ۲۰ روز قبل از تاریخ ترجیحی برای امتحان درخواست خود را از طریق فرم سایت برای ما ارسال نموده و مبلغ آزمون را به صورت دلاری با آموزشگاه تسویه کنند .
این آزمون ها به صورت کاغذی یا آنلاین و تستی یک و چند گزینه ای برگزار می شود .