کمپین تابستانی ارژنگ جمع , جمع حرفــــه ای هاست...

تابستان امسال، فرصتی استثنایی برای مهارت‌آموزی در زمینه IT برایتان فراهم کرده‌ایم. با ثبت‌نام در هریک از دوره‌های تقویم از 15% تا سقف 30% تخفیف گرفته و از رودمپ‌های تخصصی ارژنگ استفاده کنید. از 26 خرداد تا 4 تیرماه با کد summer1403، حداکثر 30% تخفیف روی دوره موردنظرتان دریافت نمایید.

تقویم دوره ها
درباره تخفیف‌های تابستانی ارژنگ بیشتر بدانیم

از 26 خرداد تا 4 تیرماه می‌توانید تا سقف 30% تخفیف روی دوره‌های موردنظرتان دریافت کنید.

دانشجویان وفادار که در گذشته تجربه شرکت در دوره‌های ارژنگ را داشته‌اند، 20% و همراهان جدید، تخفیف 15 درصدی در این کمپین دارند. از طرفی، با ثبت‌نام گروهی 10% تخفیف بیشتر روی دوره‌ موردنظرتان اعمال خواهدشد. با کمک اساتید، دانشجویان و بررسی بازار کار در هر شاخه تخصصی، رودمپ و مسیری اصولی از دوره‌های پرطرفدار ارژنگ برای دانشجویان طراحی کرده‌ایم. شما می‌توانید در کاربردی‌ترین پک‌های آموزشی ارژنگ را با تخفیف 40 درصدی شرکت کنید. ارژنگ، انتخاب حرفه‌ای‌ها...

دسته‌بندی دوره‌های موسسه آموزش عالی ارژنگ

ارژنگ مسیری مطمئن برای رسیدن به اهداف

با سال‌ها تجربه در زمینه برگزاری انواع دوره‌های فناوری اطلاعات، پرطرفدارترین دوره‌ها را با تخفیف‌های استثنایی در کمپین تابستان برگزار می‌کنیم.

10000+ نفر دانشجو فارغ التحصیل
100+ نفر اساتید متخصص
42 + مدرک های بین المللی
50 + دوره تخصصی ارژنگ
تخفیف‌های جذاب تابستانی ارژنگ

تابستان 1403 با تخصصی‌ترین دوره‌های IT

کمپین تابستانی ارژنگ، بهترین فرصت برای مهارت‌آموزی در زمینه IT با بهره‌گیری از تخفیف‌های استثنایی و رودمپ‌های تخصصی است. از 26 خرداد تا 4 تیرماه فرصت دارید تا از تخفیف‌های تکرارنشدنی و پک‌های آموزشی ارژنگ استفاده کنید.

دانشجویان وفادار

دانشجویان وفادار با ثبت‌نام در دوره موردنظرشان از 26 خرداد تا 4 تیر، امکان استفاده از تخفیف 20 درصدی کمپین تابستانی را خواهندداشت

همراهان جدید ارژنگ

همراهان جدید ارژنگ با شرکت در کمپین تابستانی تخفیف 15 درصدی روی دوره موردنظرشان دریافت می‌کنند.

ثبت نام گروهی

با ثبت‌نام گروهی در دوره‌های تابستانی ارژنگ، 10% تخفیف بیشتر از مجموعه ما دریافت کنید.

برای استفاده از تخفیف حداکثری کمپین، تنها کافیست دو نفر از دوستان‌تان را به جمع ارژنگی‌ها اضافه کنید.

دانشجویان وفادار در ثبت‌نام گروهی 30% و همراهان جدید 25% تخفیف روی دوره‌های موردنظرشان دریافت خواهند کرد.

راهنمای استفاده از ثبت نام گروهی

بنا بر شرایط حاکم بر کمپین، امکان انصراف دانشجویان ثبت‌نام‌کننده در جشنواره وجود ندارد.

علاوه‌بر تخفیف‌های تابستانی، شما بصورت اقساطی نیز میتوانید در دوره موردنظرتان ثبت نام کنید.

آشنایی با پک‌های کاربردی ارژنگ

با ثبت‌نام در هر پک، 40% تخفیف بگیرید...

ما در ارژنگ برای شما، پک‌های جامعی از کاربردی‌ترین دوره‌هایمان طراحی کرده‌ایم. با ثبت‌نام در هریک از این پک‌ها، علاوه‌بر دریافت تخفیف 40 درصدی،
طبق رودمپ تعیین شده موسسه دوره‌ها را پشت سر می‌گذارید
توجه داشته باشید که اعتبار پک‌ها تا پایان سال 1403 بوده و زمان برگزاری و اساتید هر دوره، طبق برنامه‌ریزی آموزشگاه خواهدبود.

پک سیسکو | Cisco pack

کارگاه عملی دوره CCNA + دوره CCNA سیسکو + دوره کامپتیا Network+

بدون هیچ پیش‌نیازی می‌توانید وارد این مسیر جذاب شده و صفرتاصد مدیریت و نگهداری از انواع شبکه‌های سیسکو و همچنین کار با تجهیزات این کمپانی را بیاموزید.

هزینه پک کامل : 9,300,000 تومان 5,580,000 تومان

پک سیسکو دو | Cisco pack two

دوره CCNA سیسکو + دوره CCNP سیسکو

علاقمندان به شبکه‌های سیسکو می‌توانند با شرکت در این پک کاربردی، صفرتاصد مدیریت و نگهداری از انواع شبکه‌های کمپانی سیسکو را بیاموزند.

هزینه پک کامل : 14,200,000 تومان 7,800,000 تومان

پک Help Desk

دوره آموزشی + CompTIA A + دوره CompTIA Network+

علاقمندان به IT، صفرتاصد مباحث مربوط به Help Desk را در این پک آموخته و می‌توانند به عنوان متخصص در این حوزه مشغول به کار شوند.

هزینه پک کامل : 3,000,000 تومان 1,800,000 تومان

پک لینوکس | Linux pack

دوره آموزشی LPIC 1 + دوره آموزشی LPIC 2

علاقمندان به پلتفرم‌های Open Source یا متن‌باز، بدون هیچ پیش‌نیازی می‌توانند وارد این مسیر جذاب شده و صفرتاصد مباحث را به کمک اساتید مجرب بیاموزند.

هزینه پک کامل : 9,900,000 تومان 5,940,000 تومان

پک میکروتیک | MikroTik Pack

دوره MTCRE + دوره MTCNA + دورهCompTIA Network+

با تهیه این بسته آموزشی تمامی مباحث اولیه شبکه‌ را آموخته و در قدم‌های بعدی با مباحث تخصصی‌تر و نحوه مدیریت و پیاده‌سازی شبکه‌های میکروتیک آشنا می‌شوید.

هزینه پک کامل : 5,100,000 تومان 3,060,000 تومان

پک VMware

دوره مجازی سازی VMware vSphere 8 + دوره Operate, Scale, and Secure

پک مجازی‌سازی با هدف آموزش نصب، پیکربندی و اداره کردن جدیدترین نسخه از پلتفرم مجازی‌سازی شرکت VMware برگزار می‌شود.

هزینه پک کامل : 13,000,000 تومان 7,800,000 تومان

پک فرانت‌اند

دوره طراحی وب + دوره جاوا اسکریپت + دوره React

پک فرانت با هدف آموزش صفرتاصد طراحی و توسعه وب طراحی شده و مهارت‌آموزان با گذراندن هر دوره مفاهیم جامع کدنویسی قالب (فرانت‌اند) و توسعه انواع وبسایت‌ها را می‌آموزند.

به زودی به تقویم دوره ها اضافه میشود

درباره دوره‌های نوجوانان موسسه ارژنگ

دوره‌های ویژه نوجوانان ارژنگ

کمپین "تابستانی ارژنگ" در پی ساخت مسیری روشن برای نوجوانان و جوانانی است که به فکر آینده‌شان هستند. برگزاری دوره‌های تخصصی در حوزه تکنولوژی، مطابق پتانسیل آموزشی مهارت‌آموزان، از مهم‌ترین اهداف موسسه ارژنگ است.همراهان وفادار ارژنگ می‌توانند با انتخاب دوره موردنظرشان از صفحه نوجوانان، از تاریخ 26 خرداد تا 4 تیرماه، 20% تخفیف دریافت کنند.همراهان جدید نیز با ثبت‌نام در این بازه زمانی، تخفیف 15 درصدی از ارژنگ می‌گیرند.از طرف دیگر، درصورت ثبت‌نام گروهی، 10% تخفیف بیشتر روی دوره موردنظر اعمال خواهدشد.با انتخاب هر دوره، نوجوانان عزیز می‌توانند صفرتاصد مباحث را با صرف کمترین زمان و هزینه و کسب بیشترین بازدهی بیاموزند.

مشاهده دوره نوجوانان
جمع، جمعِ حرفه‌ای‌هاست...

قوانین و مقررات کمپین تابستانی ارژنگ

بنا بر شرایط حاکم بر کمپین، امکان انصراف دانشجویان در جشنواره وجود ندارد. علاوه‌بر آن، دانشجویان نمی‌توانند از کدهای تخفیف ثبت‌نام در طول کمپین استفاده کنند.

آیین نامه دانشجویان

مهلت ثبت‌نام در دوره‌ها و پک‌ها، تا چه زمانی است؟

از 26 خرداد تا 4 تیر ماه فرصت دارید تا در کمپین تابستانی ارژنگ شرکت کنید.

چطور می‌توانم در کمپین تابستانی ارژنگ شرکت کنم؟

شما دانشجویان عزیز بعد از انتخاب دوره مورد نظر در وب‌سایت و طی کردن مراحل ثبت‌نام و مشخص کردن نوع پرداخت برای دریافت تخفیف کمپین کافیست کد SUMMER1403 را در قسمت کد تخفیف وارد کنید؛ همه مراحل به صورت اتوماتیک انجام شده و تخفیف روی مبلغ پرداختی اعمال خواهد شد. این کمپین از از 26 خرداد تا 4 تیر فعال است.

در کمپین تابستانی ارژنگ چند درصد تخفیف می‌گیریم؟

در کمپین تابستانی ارژنگ چند درصد تخفیف می‌گیریم؟ دانشجویان وفاداری که قبلا تجربه شرکت در کلاس‌های ما را داشته‌اند با ثبت‌نام در کمپین از تاریخ 26 خرداد تا 4 تیرماه، 20% تخفیف روی دوره‌های موردنظرشان در تقویم ارژنگ و دوره‌های نوجوانان دریافت می‌کنند. همراهان جدید با ثبت‌نام در این بازه زمانی، 15% تخفیف روی تمامی دوره‌های تقویم ارژنگ و نوجوانان دریافت می‌کنند. در ثبت‌نام‌های گروهی مهارت‌آموزان، 10% تخفیف بیشتر از مجموعه ما دریافت خواهند کرد.

آیا امکان آموزش آنلاین برای شرکت در دوره‌ها فراهم است؟

ما دوره‌های آموزشی را به صورت حضوری و آنلاین ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید از هر دو روش برای شرکت در دوره‌ها استفاده کنید. دوره‌های آموزشی آنلاین به شما امکان می‌دهند در هر مکانی که دوست دارید به مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید، در حالی که دوره‌های حضوری فرصتی برای تعامل و برقراری ارتباط مستقیم با اساتید و سایر شرکت‌کنندگان را فراهم می‌کنند.

نحوه پرداخت هزینه دوره‌ها به چه شکل است؟

دانشجویان به دو روش نقدی و اقساطی می‌توانند نسبت به پرداخت هزینه دوره‌های آموزشی خود اقدام نمایند. در روش پرداخت نقدی تمامی هزینه دوره می‌بایست تا قبل از شروع دوره و از طریق یکی از روش‌های زیر پرداخت گردد: آنلاین حضوری (دستگاه کارت خوان) واریز وجه به حساب بانکی انتقال وجه از طریق کارت به کارت اما در روش اقساطی، دانشجویان می‌بایست حداکثر یک سوم از هزینه دوره خود را تا پیش از شروع دوره به صورت نقدی واریز نموده و الباقی را در قالب چک که تاریخ آن نهایتا تا پایان تاریخ دوره مذکور است به موسسه پرداخت نمایند.