سمینار تخصصی "معرفی نسل جدید تکنولوژی SDWAN شرکت سیسکو"

A New Cisco DNA, An intro to Cisco Catalyst SDWAN 2023 !

فرقی نمی‌کند کسب‌وکارتان چیست و در چه ابعادی فعالیت دارید، اینکه با فناوری‌های جدید سیستم مدیریتی‌تان را آپدیت کنید وجه تمایز شما از همه رقبا خواهدبود. با استفاده از فناوری نسل جدید سیسکو، می‌توانید در کنار رشد سریع، هزینه و ریسک‌های احتمالی را کاهش داده و به موفقیت برسیداگر شما هم به نسل جدید تکنولوژی SDWAN سیسکو علاقمندیداین رویداد رو از دست ندید و در سمینار تخصصی استاد کاوه اصلاحی درباره نسل جدید تکنولوژی SDWAN شرکت کنید.

ثبت نام در سمینار
سمینار A New Cisco DNA, An intro to Cisco Catalyst SDWAN 2023
ساعت ۱۵ چهارشنبه ۱۵ آذر - هزار چهارصد و دو
سالن شماره ۸ باغ کتاب تهران
درباره سمینار

درباره سمینار A New Cisco DNA, An intro to Cisco Catalyst SDWAN 2023

شبکه ‎های سازمانی بزرگی که به دلیل ریموت بودن شعب و کارکنان امکان استفاده از زیرساخت‌های سنتی شبکه را ندارند، با چالش‌های متعددی مواجه شده‌اند. شرکت سیسکو که از سال 2015 در پی ارائه پلتفرمی یکپارچه و ایمن برای مدیریت بهتر شبکه‌ها و جایگزینی آن‌ها با زیرساخت‌های سنتی بود، پس از گذشت 5 سال، نسخه پایدار Cisco catalyst SDWAN را برای این منظور عرضه کرد.فراگیری این ساختار چه برای فعالیت در ایران و چه در فضای جهانی امروز برای متخصصین شبکه‌های سیسکو یک ضرورت است.


به همین منظور سمینار تخصصی "معرفی نسل جدید تکنولوژی SDWAN شرکت سیسکو" با سخنرانی استاد کاوه اصلاحی در باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

زمان و مکان

راهنمای زمان و مکان سمینار

چهارشنبه ۱۵ آذر - هزار چهارصد و دو
ساعت برگزاری ۱۵ الی ۱۸

این رویداد در باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

میدان ونک، بزرگراه حقانی، مسیر غرب به شرق، بعد از تقاطع بزرگراه شهید مدرس،خروجی کتابخانه ملی، باغ کتاب ‏تهران
سالن ۸ باغ کتاب تهران
دسترسی مترو از طریق ایستگاه حقانی و ایستگاه همت
سخنران

معرفی سخنران سمینار

 • کاوه اصلاحی
 • مدرس دوره های سیسکو
 • CCIE 0xfb39
 • #CCIExpert

کاوه اصلاحی، فارغ التحصیل فوق لیسانس شبکه‌های پیشرفته کامپیوتری از دانشگاه Edinburgh Napier University، با دارا بودن مدارک متعدد سیسکو در زمینه‌های Enterprise، DC و Security از جمله CCNP Enterprise، CCIE Enterprise #64313، CCNP DC، و CCNP Security، یک کارشناس شبکه ماهر و متخصص است. ایشان با بیش از ۲۲ سال تجربه کاری گسترده در حوزه‌های مختلف شبکه از جمله شبکه‌های سازمانی، سرویس‌پروایدر، و دیتاسنتر، به عنوان یک مدرس، محقق، و مدیر پروژه در داخل و خارج از کشور شناخته شده‌اند. همچنین، ایشان در پروژه‌های متعدد بین المللی حضور داشته و در طراحی و پیاده‌سازی پروژه‌های مبتنی بر SDN نظیر SDAccess، SDWAN، و ACI تجربه فراوانی کسب نموده‌اند. کاوه اصلاحی با دانش علمی و تجربیات کاری گسترده، به عنوان یک متخصص برجسته در زمینه شبکه‌های پیشرفته شناخته شده است.

هر آنچه باید درباره تکنولوژی SDWAN بدانید

نقطه صفر سمینار

آنچه باید درباره نسل جدید تکنولوژی Cisco Catalyst SD-WAN بدانید.

این روزها داده‌های متنوعی به طور مداوم بین فضاهای ابری و شعب منتقل می‌شود؛ بنابراین زیرساخت‌های سنتی جای خود را به زیرساخت‌های مبتنی بر تکنولوژی به‌روز شرکت سیسکو می‌دهند. زیرساخت‌های سنتی تا زمانی کاربرد داشتند که جریان اصلی ترافیک یک سازمان و توپولوژی آن‌ها، در محدوده مشخصی برقرار بود.هدف کمپانی سیسکو از این تکنولوژی، رفع چالش‌های ارتباطی و ترافیکی سازمان‌ها و منابع انسانی در شبکه‌ها بود؛ به همین دلیل، سیستم یکپارچه نرم‌افزاری جدیدی به نام SD-WAN Cisco Catalyst عرضه شده است. Software-Defined Networking in a wide area network که به صورت مخفف به آن SDWAN گفته می‌شود، به معنی شبکه‌های نرم‌افزاری تعریف شده در یک شبکه گسترده است.


سرفصل‌هایی که در سمینار آموزش داده می‌شود:

 • SDWAN چیست و از کجا آمده؟
 • معرفی معماری، المان‌ها و اجزای زیرساخت
 • تشریح نرم‌افزارها، کنترلرها و روترهای تشکیل‌دهنده
 • معرفی نسل جدید Cisco Catalyst SDWAN 2023
 • چگونه می‌توانیم از شبکه‌های سنتی به SD-WAN مهاجرت کنیم؟
 • SDWAN از طراحی تا واقعیت
 • آشنایی با داشبوردهای مدیریتی SDWAN از شناسایی ترافیک‌ها، مسیرها تا مدیریت امنیت
 • رونمایی از Cisco Catalyst 8000
هزینه سمینار

هزینه و ثبت نام

سمینار A New Cisco DNA, An intro to Cisco Catalyst SDWAN 2023

این سمینار در تاریخ ۱۵ آذر از ساعت ۱۵ الی ۱۸ در محل باغ کتاب تهران سالن شماره برگزار خواهدشد. رویداد بصورت حضوری و آنلاین قابل مشاهده است.

مدت زمان سمینار ۳ ساعت
دریافت تخفیف ۴۰ درصدی دوره
رونمایی و بررسی محصولات اخیر سیسکو
معرفی نسل جدید تکنولوژی SDWAN سیسکو
۲۵۰۰۰۰تومان ثبت نام در سمینار