تابستان هیجان انگیز ارژنگ

فرصت باقیمانده تا پایان جشنواره

تا 100% تخفیف...

جشنواره "تابستان هیجان انگیز ارژنگ" آغاز شده و شما علاقه مندان می تونید تا با شرکت در این رویداد از 20% تا 100% تخفیف برای ثبت نام در دوره های تخصصی موسسه ارژنگ استفاده کنید. در این جشنواره میزان تخفیف شما رو خودتون تعیین می کنید. اما چگونه؟

1- اگر دانشجوی ارژنگ هستید؛

ابتدا کد ملی 10 رقمی خودتون رو که پیشتر با آن در در ارژنگ ثبت نام نموده اید را در فرم مربوطه وارد کنید، سپس یک کد تخفیف دوقلو به شما تعلق خواهد گرفت. کد تخفیف اول شما 30% و کد تخفیف دوم 20% خواهد بود و شما می تونید با در اختیار قرار دادن کد تخفیف دوم خودتون با دوستان و یا آشنایانتون در ازای ثبت نام هر کدام از اون ها 5% کد تخفیف اول خودتون رو افزایش بدید و حداکثر تا 100% تخفیف بگیرید.

2- اگر دانشجوی ارژنگ نیستید؛

کافیست تا با پر کردن فرم مربوط به دانشجویان جدید، کد تخفیف دوقلو خودتون رو دریافت کنید. کد تخفیف اول و دوم شما هر دو 20% بوده و شما می تونید با در اختیار قرار دادن کد تخفیف دوم با دوستان و یا آشنایانتون در ازای ثبت نام هر کدام از اون ها 5% کد تخفیف اول خودتون رو افزایش بدید و حداکثر تا 100% تخفیف بگیرید.

این جشنواره از امروز 28 خرداد شروع شده و تا 10 تیر ادامه داره و مدت زمان اون نیز تمدید نخواهد شد. پس همین حالا برای تابستونت برنامه ریزی کن...

قوانین و ضوابط شرکت در جشنواره

  • در وارد کردن شماره موبایل و ایمیل خود دقت فرمائید، کدهای تخفیف به شماره موبایل و ایمیل (حداکثر تا 15 دقیقه بعد) شما ارسال خواهند شد.
  • هر دانشجوی ارژنگ با کد ملی خود مجاز به دریافت تنها یک کد تخفیف 30% خواهد بود. چنانچه دانشجوی ارژنگ هستید اما در دریافت کد تخفیف مختص خودتان با مشکل مواجه اید، موضوع را از طریق تماس با شماره 02141867 با کارشناسان ما در میان بگذارید.
  • کلیه کدهای تخفیف اول (کد پایه) یکبار مصرف می باشد.
  • تعداد نفرات دعوت شده توسط شما پس از نهایی شدن ثبت نام هر یک از نفرات به وسیله پیامک به اطلاع تان خواهد رسید.
  • کلیه کدهای تخفیف این جشنواره تنها تا پایان جشنواره قابل استفاده خواهد بود.
  • بنا بر شرایط حاکم بر کمپین، امکان انصراف دانشجویان ثبت نام کننده در جشنواره وجود ندارد.
فرم ثبت نام رویداد
تابستان هیجان انگیز ارژنگ

پاپ آپ

جشنواره تابستان هیجان انگیز ارژنگ

 

دریافت کد تخفیف