پکیج رسمی و بین المللی مدرک VCP-DCV6.5 در ایران

برگزاری دوره پکیج رسمی و بین جهت اخد مدرک VCP-DCV6.5

مروری بر دوره

مدارک رسمی کمپانی VMware  جزو معتبرترین مدارک بین المللی آی تی در جهان میباشد که دارندگان آن از موقعیتی ویژه در بازار کار برخوردارند ، یکی از مهمترین ردیف های آزمون این کمپانی ، تخصص Datacenter و مدرک معروف VCP-DCV می باشد و طرفداران زیادی در کشور دارد که با توجه به تحریم شرکت VMware  ، تا به حال امکان اخذ این مدرک بین المللی برای اتباع ایرانی در داخل کشور وجود نداشته است.

موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ جهت برخورداری دانشجویان از امکان سنجیدن دانش خود به صورت رسمی و دریافت مدرک معتبر بین المللی، ضمن رایزنی با تست سنتر های مختلف در دنیا، این امکان را برای دانشجویان این موسسه و عموم دانشجویان علاقه مند به اخذ مدرک بین المللی VCP-DCV Ver 6.5 را به صورت پکیجی کامل فراهم کرده است.

شایان ذکر است با توجه به تغییرات جدید در سبک دریافت مدرک VCP-DCV ، علاوه بر دوره رسمی  ، بایستی دو آزمون vSphere 6.5 Foundation, VMware Certified Professional 6.5-DCV را  با کد آزمون های ( 2V0-620,2V0-621) را با موفقیت به پایان برسانند.

این مدرک مناسب چه کسانی می باشد ؟

 

به گفته VMware کسانی که حداقل سابقه کاری 6 ماهه با ساختار VMware vSphere 6.5 را دارند و مسلط به مطالب می باشند.

مدیران  و کارشناسان IT مرتبط با مجازی سازی در شرکتهای خصوصی و دولتی که نیاز به مدارک جهت ارائه در رزومه های کاری و مناقصات مختلف در سطح کشور دارند  و همچنین کسانی که قصد مهاجرت به خارج کشور و فعالیت در فیلد مرتبط را دارند ، بازار هدف این مدرک می باشند.

 

پکیج ما در خصوص مدرک VCP-DCV6.5 شامل چه مواردی است ؟

 1. دانشجویان پس از ثبت نام ، مدارک دوره های گذرانده شده در حوزه vSphere  را ارائه می نمایند و پس از بررسی مدارک و مصاحبه حضوری با ایشان و تعیین سطح در یک یا دو پارت دوره رسمی ذیل شرکت می نماید :

Part1 : Install, Configure, Manage

Part 2: Optimize & Scale  

* در طول دوره E-Kit مربوط به دوره که شامل Document های Academic و Cert Guide های مرتبط می باشد در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

* زمان دوره متعاقبا بعد ثبت نام اعلام خواهد شد.

2)  با توجه به تاریخ ثبت نام دانشجو در پکیج دوره رسمی و با توجه به هماهنگی های مرکز آموزشی طرف قراداد ما در خارج ایران ، در یکی از دوره های مجموعه خارج ایران  (ژانویه ، مارچ) ثبت نام انجام خواهد شد ، طول دوره حداقل 4 ماه می باشد.

3)  پس از دوره های اولیه و مرور مطالب ، دانشجویان در کمپ 4 روزه آمادگی آزمون که شامل بررسی نمونه سوالات بین المللی دارای تضمین قبولی (Test King)  برای دو آزمون VMware Certified Professional 6.5-DCV /vSphere 6.5 Foundation شرکت نموده و ضمن بررسی تمامی نمونه سوالات ، اشکالات احتمالی خود را نیز برطرف خواهند نمود.

4)  پس از پایان دوره های آموزشی و رفع اشکال ، Voucher های آزمون های فوق الذکر آماده تحویل می باشد ، ولیکن در این مرحله نیز ما شما را تنها نخواهیم گذاشت و  ابتدا شما را در آزمون آنلاین vSphere 6.5 Foundation رجیستر نموده و تمامی دانشجویان کلاس در موسسه آموزش عالی ارژنگ در تاریخ و ساعتی مشخص ، در آزمون حضور خواهند یافت.

5)  پس از اتمام موفقیت آمیز آزمون vSphere 6.5 Foundation ، ضمن هماهنگی با دانشجویان عزیز ، آزمون  VMware Certified Professional 6.5-DCV در یکی از تست سنترهای کشورهای همسایه هماهنگی و رجیستر خواهد شد و بدون مشکل خاصی در دانشجویان گرامی در آزمون مذکور می توانند حضور بهم رسانند.

* شایان ذکر است این موسسه تنها دو ماه پس از برگزاری آزمون اول ، امکان هماهنگی و ثبت نام دانشجو را بر عهده خواهد داشت و بعد از این بازه زمانی ، موسسه هیچ مسئولیتی در قبال امور ثبت نام و هماهنگی ها نخواهد داشت.

شایان ذکر است ، کارت بین المللی دانشجویی نیز برای مشکلات هویت ایرانی در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

.

سرفصل های حضوری / لایو

 • Configure and manage ESXi networking and storage 
 • Create, configure, migrate, manage, and monitor virtual machines and virtual appliances 
 • Manage user access to the VMware virtual infrastructure 
 • Use vCenter Server to monitor resource usage 
 • Implement VMware vSphere High Availability and VMware vSphere Fault Tolerance 
 • Use host profiles to manage ESXi configuration compliance 
 • Use vSphere distributed switches to scale networking 
 • Use policy-driven storage and VMware vSphere Storage DRS™ to scale storage 
 • Use VMware vSphere Update Manager™ to apply ESXi patches 
 • Use VMware vSphere Management Assistant to manage vSphere 
 • Deploy ESXi, vCenter Server, and VMware vCenter Server Appliance™ 
 • Use VMware vSphere ESXi Image Builder CLI to create an ESXi image 
 • Use VMware vSphere Auto Deploy™ to provision ESXi hosts

.

تقویم دوره

در حال حاضر تقویمی برای این دوره تعریف نشده است.

در حال حاضر تقویمی برای این دوره تعریف نشده است.