جشنواره تابستانه ارژنگ

 

از 15% تا 30% تخفیف بدون محدودیت در جشنواره تابستانه ارژنگ

18 ام لغایت 31 خرداد ماه

 

تابستان امسال کلیه دانشجویان علاقه مند به شرکت در دوره های تخصصی موسسه ارژنگ از تخفیف ویژه ای بهره مند خواهند شد. تخفیف های در نظر گرفته شده در این جشنواره به دو دسته تقسیم می شوند:

  1. دانشجویان قدیمی
  2. دانشجویان جدید

1- اگر از پیش دانشجوی ارژنگ بوده اید و در این موسسه دوره ای گذرانده اید، کافیست تا با تکمیل فرم زیر و دریافت کد تخفیف خود از 30 درصد تخفیف (بدون محدودیت) جهت ثبت نام در دوره آتی خود استفاده نمائید.

2- افراد جدیدی که قصد دارند در تابستان 98 به جمع دانشجویان ارژنگ بپیوندند نیز میتوانند تا با استفاده از کد تخفیف "arjangsummer" از 15 درصد تخفیف (بدون محدودیت) بهره مند گردند.

 

جهت بهره مندی هر چه بهتر از این جشنواره به نکات زیر توجه نمائید:

  • کلیه کدهای تخفیف تا ساعت 24 جمعه 31 خرداد ماه اعتبار خواهند داشت.
  • کد تخفیف 30 درصدی شما به شماره موبایل و ایمیل وارد شده در فرم ذیل و بر مبنای کد ملی شما ارسال خواهد شد.
  • هر دانشجو با هر کد ملی تنها یکبار مجاز به دریافت کد تخفیف 30 درصدی خواهد بود.
  • دانشجویان قدیمی می توانند به صورت هم زمان از کد تخفیف 30 درصدی در یک دوره و از کد تخفیف عمومی 15 درصدی برای هر تعداد دوره ای که قصد شرکت در آن را دارند استفاده کنند.
  • کد تخفیف 30 درصدی ارسال شده تنها مختص همان دانشجو بوده و در صورت استفاده توسط دانشجویی دیگر تخفیف مدنظر لغو و ثبت نام فرد ملغی خواهد بود.
  • جهت استفاده از هر کدام از کد تخفیف ها می بایست حداقل یک سوم شهریه دوره به هنگام ثبت نام و به صورت آنلاین پرداخت شود (برای این کار به هنگام ثبت نام گزینه کد تخفیف دارم" را انتخاب نمائید.)
  • چنانچه دانشجوی ارژنگ بوده اید اما در روند دریافت کد تخفیف خود با مشکل مواجه شده اید لطفا با شماره 02141867 تماس حاصل نمائید تا موضوع از طرف کارشناسان ما بررسی و نتیجه به شما اعلام شود.
  • توجه: با توجه به این که "پکیج رسمی و بین المللی مدرک VCP-DCV6.5 در ایران" دوره ای بین المللی می باشد و مبلغ شهریه این دوره معادل ریالی شهریه دلاری (1950$) دوره می باشد شامل جشنواره تابستانه ارژنگ نخواهد بود.

 

 

دانشجوی ارژنگ هستم

 

 

 

می خواهم ارژنگی شوم...

 

اگر به تازگی قصد دارید به جمع دانشجویان ارژنگ بپیوندید کافیست تا دوره مدنظرتان را انتخاب نموده و به هنگام ثبت نام از کد تخفیف زیر استفاده کنید:

 

arjangsummer