مجموعه سناریوهای دوره CCNP | بخش اول SWITCH

سناریو CCNP SWITCH

دانلود رایگان اولین بخش از مجموعه سناریوهای فارسی دوره CCNP SWITCH حامد بنی فاطمی

 

پس از استقبال بسیار خوب شما همراهان وبلاگ ارژنگ از سری مجموعه سناریوهای دوره CCNA تصمیم گرفتیم تا با همکاری استاد حامد بنی فاطمی، چنین مجموعه کاملی را برای دوره CCNP Routing & Switching سیسکو نیز تهیه نموده و آن را در اختیاران شما دوستان عزیز قرار دهیم.

اگر با شبیه سازهایی همچون Packet Tracer تاکنون کار کرده باشید حتما از این موضوع مطلع هستید که اجرای سناریوهای دوره CCNP در چنین شبیه سازهایی ممکن نیست و شما جهت اجرای آنان به یک شبیه ساز قدرتمند نیاز دارید. یکی از این شبیه سازهای قدرتمند، EVE نام دارد، این شبیه ساز به افراد این امکان را میدهد تا به راحتی محیط های آموزشی، مفهومی و کاربردی را برای ایجاد سناریو های خود داشته باشند.

اما همانطور که ممکن است مطلع باشید یکی از مشکلات استفاده از شبیه سازها این است که شیوه نصب عمده این شبیه سازها دارای پیچیدگی های فنی هستند که موجب می شود تا کسانی که تجربه کافی کار در این زمینه را ندارند به هنگام مواجه با چنین مسائلی دچار سردرگمی شوند و نتوانند تشخیص دهند که مشکل به وجود آمده از نحوه پیاده سازی آن ها بوده یا شبیه ساز؟ بنابر این طی مشورت با استاد مربوطه در نهایت تصمیم گرفتیم تا با هدف تسهیل کردن فرآیند نصب، شبیه ساز EVE و ایمیج های مورد نیاز آن برای پیاده سازی سناریوها را در قالب یک فایل ova برای دانلود قرار دهیم. پیشنهاد می کنیم پیش از نصب این فایل ویدئو راهنمای نصب فایل ova را در ادامه مشاهده نمائید:

 

 

نکته مثبتی که در مورد این سناریوها وجود دار این است که هر یک از سناریوها با OS های متفاوت تست شده و باگ های مربوط به آن شناسایی شده اند، علاوه بر این روند هر سناریو که در دستورالعمل مشخص شده به نحوی طراحی شده که به باگ های احتمالی حدالامکان برخورد نکنند. ما در این سناریوها سعی کردیم تا با استفاده از OS های متعددی که در این eve استفاده شده، شرایط و محیطی نزدیک تر به واقعیت را برای شما به وجود آوریم. لازم به ذکر این سناریو از سری سناریوهایی مربوط به دوره حضوری CCNP PACK مهندس حامد بنی فاطمی می باشد.

 

حجم فایل ova برای دانلود 1.5 گیگابایت:

لینک دانلود مستقیم فایل ova

 دانلود بخش اول از مجموعه سناریوهای CCNP SWITCH:

 دریافت فایل

رمز عبور فایل: techjob@

 

افزودن دیدگاه جدید