آموزش مجازی

برای ورود به بازار کار آماده شوید ...

دوره های آموزش مجازی با تجربه ای متفاوت از تعامل، تلاش

و یادگیری شامل: فیلم، تمرین، جزوه، آزمون و مدرک معتبر

آموزش مجازی

مرکز آموزش مجازی ارژنگ با نام تجاری GoToClass این افتخار را دارد تا دوره‎های تخصصی رابه صورت مجازی و با کمترین هزینه و حتی رایگان در اختیار شما قرار دهد تا خود را برای ورود به بازار کار و یا پیشرفت در کار آماده کنید.

متخصصان GoToClass با بومی سازی بستر قدرتمند و به روز edX (که توسط دانشگاه‎های Harvard و MIT بنا نهاده شده) و همکاری با برترین اساتید کشور، محتوایی با کیفیت را از طریق وبسایت و اپلیکیشن به شما عزیزان ارائه می‌نمایند. در هر کجا و هر زمان که بخواهید این محتوا به صورت آموزش آنلاین در اختیار شماست. همچنین در صورتی که دوره آموزش مجازی را با موفقیت به پایان رسانید می‌توانید مدرک رسمی و مورد تایید وزارت علوم از موسسه آموزش عالی ارژنگ، دریافت نمایید.

در حال حاضر دوره‎های آموزش مجازی در زمینه‎های زیر در اختیار شما می‌باشند:

 

•            آموزش مجازی برنامه نویسی

•             آموزش مجازی شبکه

•            آموزش مجازی مدیریت

•             آموزش مجازی سیستم عامل

•            آموزش مجازی سخت افزار

•             آموزش مجازی نرم افزارهای کاربردی 

 

متخصصین حوزه آموزش معتقدند وجود تعامل در دوره‎های آموزش مجازی تضمینی است بر تحقق یادگیری شما و تفاوت GoToClass با بسترهای آموزش ویدیویی نه تنها در تضمین کیفیت آموزش بلکه در نحوه ارائه آموزش می‌باشد به این صورت که در GoToClass دوره‎های آموزشی علاوه بر فیلم‎آموزشی شامل محتواهایی نظیر جزوه، تمرین، آزمون، مدرک معتبر و بخش گفتگو برای ارتباط با استاد و سایر دانشجویان است.

 

آموزش مجازی