راهکارهای سازمانی

موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ در ابتدای فعالیت به عنوان مرکز آموزشهای پیشرفته رمیس، یکی از بزرگترین شرکتهای حوزه آی تی کشور فعالیت خود را شروع کرده است و به دلیل فعالیتهای شرکت رمیس در حوزه پروژه های ملی فناوری اطلاعات برای سازمانهای بزرگ، این موسسه تجربه برگزاری دوره های خاص با استاندارد بین المللی را در کارنامه خود دارد. تنوع این سازمانها در حوزه های مختلف شرکتهای مخابراتی، اکثر بانکهای کشور، سازمانهای بیمه ، وزارتخانه ها و بسیاری از ارگانهای خصوصی را شامل می شود.

مچنین این موسسه افتخار برگزاری دوره های آموزشی برای شرکتهای خصوصی بزرگ مانند مگفا، شرکت پرورش داده ها، داده کاوان هوشمند، پتسا، شاتل و بسیاری از شرکتهای حوزه آی تی و آی سی تی کشور را دارد.

موسسه ارژنگ آمادگی برگزاری کلیه دوره ها را به اشکال زیر را دارد:

  • برگزاری دوره های رسمی بین المللی خاص مفاد پروژه ها در داخل و خارج کشور منطبق با مفاد قرارداد با قیمتهای مناسب
  • توانمند سازی پرسنل در راستای استراتژی و چشم اندازهای سازمان
  • اجرای آموزش پروژه ها به صورت کامل از ارایه قیمت تا هماهنگی با کارفرمایان و اخذ تاییدیه نهایی بدون نیاز به درگیر شدن شرکتهای پیمانکار در هیچ یک از فازهای اجرایی پروژه ه
  • ارایه قیمتهای رقابتی در مناقصات و همچنین ارایه پیشنهادات آموزشی با مستندات فنی جهت شرکت در مناقصات
  • امضای قرارداد، جهت انجام کلیه مفاد پروژه ها و اخذ تاییدیه نهایی
  • ارایه مشاوره جهت نیاز سنجی آموزشی به همراه برگزاری دوره های آموزشی

وقتی شما توانایی های خود را در زمینه ی IT توسعه می دهید، احتمال و امکان ارتقای شغلی خود را تسریع می کنید و ارتقای شما در صنعت فناوری اطلاعات سریع تر صورت می گیرد. با داشتن کادری مجرب و کلاسهای مجهز به لابراتوارهای پیشرفته و به روز دنیا، می توانیم شما را در توسعه ی توانایی های تان کمک کنیم و شما را در رسیدن به شرکت های بزرگ جهان یاری رسانیم. قدرت در دستان شماست. با ارژنگ استفاده از این قدرت را یاد بگیرید.

برنامه های آموزشی ما مبتنی بر نیازهای استخدامی مشتریان تجاری ما هستند.با شناخت مشتریان مان، برنامه های مان را طوری تغییر می دهیم که متناسب نیازهای صنعت باشد، که این کار مزیت منحصر به فردی را به دانشجویان می دهد. به اضافه این که برنامه های ما کوتاه و متمرکز هستند، و می توانید توانایی های اساسی را آموخته و برای مدارکی که نیاز دارید تا به وسیله آن سریع وارد بازار کار شوید، اماده گردید. رفتن به کلاس های ارژنگ مانند بازگشت به مدرسه نیست. بسیاری از افراد فارغ التحصیل از ارژنگ برای کسب مهارت های پیشرفته به این موسسه باز می گردند، و دانشجویان ما ترکیبی از افراد و متخصصان حوزه IT هستند که توسط سازمان های IT محور رده بالایی در جهان به استخدام در آمده اند.